M. DROWOLSKA
Nr katalogowy: 206
Portret mężczyzny w stroju góralskim
olej, płótno dublowane; 88,5 x 58 cm;
sygn. p. d.: M. Drowolska;
sygn. p. d.: M. Drowolska;