Leonard PĘKALSKI (1896-1944)
Nr katalogowy: 199
Portret p. Dziewanny Lipkowej
olej, płótno naklejone na tekturę; 39 x 30 cm.
W katalogu prac artysty (Warszawa 1969) poz. 189.