Nr katalogowy: 199

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 199

Portret p. Dziewanny Lipkowej

olej, płótno naklejone na tekturę; 39 x 30 cm.
W katalogu prac artysty (Warszawa 1969) poz. 189.