Nieustalony malarz [niemiecki?]
Nr katalogowy: 196
Pejzaż z samotną sosną, l. 20 /30 XX w.
olej, tektura; 45 x 60 cm;
sygn. l. d. nieczytelna.
sygn. l. d. nieczytelna.