Nr katalogowy: 190

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1904-1990)

Nr katalogowy: 190

Widok Capri

olej, tektura; 12 x 17 cm (w świetle passe-partout); sygn. p. d.: E. Dzierżencki.