Nr katalogowy: 49

Nr katalogowy: 49

Zegar kominkowy z figurą filozofa

marmur szary, brąz złocony i patynowany; wys. 63 cm, szer. 47,5 cm, głęb. 18 cm;
Francja, 4 ćw. XIX w.