Nr katalogowy: 1029

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 1029

Koszykarki

olej, płótno; 65 x 110 cm;
sygn. p. d.: W. Serafin.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł