Nr katalogowy: 1017

Stanisław PIENIĄŻEK (1888-1958)

Nr katalogowy: 1017

Chochołów zimą, 1928

olej, tektura; 34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: St. Pieniążek 1928.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 200 zł