Nr katalogowy: 1016

Zefiryn ĆWIKLIŃSKI (1871-1930)

Nr katalogowy: 1016

Zielony Staw Gąsienicowy

olej, tektura; 28 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z. ĆWIKLIŃSKI.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł