Nr katalogowy: 1014

Stanisław KLIMOWSKI (1891-1982)

Nr katalogowy: 1014

Tatry - Ku dziurze, 1935

olej, tektura; 33 x 23 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Klimowski S. / 1935 / "Ku dziurze".
estymacja: 2 200 - 3 000 zł