Nr katalogowy: 1009

Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888-1931)

Nr katalogowy: 1009

Kobieta w chuście - Żona artysty (?)

olej, sklejka; 78,5 x 58,5 cm;
sygn. p. d.: KZ;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł