Nr katalogowy: 54

Jan Van HUCHTENBURGH (1647-1733)

Nr katalogowy: 54

Pejzaż rzymski ze świątynią Westy, 1674

olej, płótno; 40 x 48 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. v. H*uchtenburgh / 1674;
estymacja: 80 000 - 90 000 zł