Nr katalogowy: 45

Jan Ksawery KANIEWSKI (1805-1867)

Nr katalogowy: 45

Portret oficera carskiego - Księcia Mihaiła Gorczakowa, 1860

olej, płótno dublowane; 98 x 78 cm;
sygn. i dat p. d.: Kaniewski 1860.
estymacja: 60 000 - 80 000 zł
Cena oferowana 50 000 zł