Nr katalogowy: 19

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 19

Martwa natura z jabłkami

olej, płótno; 39 x 43 cm;
sygn. p. d.: z. pronaszko
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 6 200 zł