Nr katalogowy: 18

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 18

Cowboy, 1927

olej, sklejka; 63 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1927;
estymacja: 21 000 - 27 000 zł