Nr katalogowy: 17

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 17

Pejzaż podgórski

olej, tektura; 32 x 50 cm;
sygn. l. d.: Stefan Filipkiewicz.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł