Nr katalogowy: 410

Ewa PEŁKA (ur. 1952)

Nr katalogowy: 410

Cykl Rzeźba Ziemi, 2001

olej, płótno; 130 x 260;
na odwrocie napisy autorskie: Cykl Rzeźba Ziemi 2001 R / 130 x 260 / Ewa Pełka
estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł