Nr katalogowy: 339

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 339

Martwa natura ze skrzypcami, 1997

olej, płótno; 75 x 84,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 15 500 - 19 000 zł
Cena oferowana 14 500 zł