Nr katalogowy: 339

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 339
Martwa natura ze skrzypcami, 1997
olej, płótno; 75 x 84,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie opis autorski: JAN SZANCENBACH / MARTWA NATURA / ZE SKRZYPCAMI / 1997.
Cena oferowana 14 500 zł