Nr katalogowy: 338

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 338

Martwa natura

olej, płótno; 75 x 90 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 14 000 zł