Nr katalogowy: 337

Czesław MINKUS (ur. 1957)

Nr katalogowy: 337
Lato z M. 1976
olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: c. minkus / Czet MINKUS / - LATO Z M. (1976) / u dołu stempel
autorski.