Nr katalogowy: 333

Ryszard ZAJĄC (1929-2016)

Nr katalogowy: 333
Martwa natura - Oranż, 1971
olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: R / ZA / 71(ryta w malaturze);