Nr katalogowy: 334

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 334

Martwa natura z pędzlami ,1964

olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 30 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI (wydrapane); dat. p. d.: 13 I 964 (wydrapane);
estymacja: 4 000 - 5 000 zł