Nr katalogowy: 332

Ryszard ZAJĄC (1929-2016)

Nr katalogowy: 332
Owoce, 1971
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. l. g.: RY / ZA / 71;
opisany na odwrocie: RYSZARD ZAJĄC / OWOCE (60 X 73) / 1971.