Nr katalogowy: 332

Ryszard ZAJĄC (1929-2016)

Nr katalogowy: 332

Owoce, 1971

olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. l. g.: RY / ZA / 71;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł