Nr katalogowy: 331

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

Nr katalogowy: 331

Runaway dream, 2019

akryl, płótno; 83 x 66 cm;
sygn. p. d.: Olbiński.
estymacja: 55 000 - 75 000 zł
Cena oferowana 50 000 zł