Nr katalogowy: 331

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

Nr katalogowy: 331
Runaway dream, 2019
akryl, płótno; 83 x 66 cm;
sygn. p. d.: Olbiński.
Cena oferowana 50 000 zł