Nr katalogowy: 330

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 330

Bez tytułu

olej, płótno; 60,3 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: M Ałaszewski;
estymacja: 14 500 - 16 000 zł