Nr katalogowy: 330

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 330
Bez tytułu
olej, płótno; 60,3 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: M Ałaszewski;
według informacji oferenta obraz pochodzi z lat 70. XX w.