Nr katalogowy: 325

Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 325

Trzy stojące postaci, 2002

olej, płótno; 149,5 x 199,5 cm;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł