Nr katalogowy: 324

Henryk WANIEK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 324

Nobliwa staroć okraszona nowym czasem, 1971

olej, płótno naklejone na deskę; 42 x 37 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: NOBLIWA STAROĆ (1971) / OKRASZONA NOWYM CZASEM / GRZEGORZOWI MORYCIŃSKIEMU
estymacja: 4 000 - 6 000 zł