Nr katalogowy: 323

Paweł ŁUBOWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 323
Posągi, 1988
olej, płótno; 95 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: PAWEŁ ŁUBOWSKI / TYTUŁ: „POSĄGI” … / … 1988