Nr katalogowy: 318

Karol WIECZOREK (ur. 1949)

Nr katalogowy: 318

Dialog z Picassem

olej, płótno; 49 x 70 cm;
sygn. p. d.: Karol Wieczorek.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł