Nr katalogowy: 317

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 317

Bez tytułu, 1989

olej, płótno; 131 x 101 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: 131 x 101 1989 SROKA
estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł