Nr katalogowy: 316

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Nr katalogowy: 316
Solidarność, 1981
olej, płótno; 137 x 160 cm;
sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
sygn. i dat. na odwrocie: 1981/ Z. M. DOWGIAŁŁO.