1849
Skrzyneczka - niciak, z monogramem „F.G” drewno sosnowe, okleiny mahoniowe, kość, srebro (?);
wys. 11,3 cm, szer. 37,5 cm, głęb. 30,5 cm. Europa Środkowa, k. XIX w.
estymacja: 2 200 - 2 800 zł

1850
Makata buczacka jedwab, nić metalowa złocona; 129,5 x 133 cm; wymiar krajki 7 x 4 cm.
Buczacz, pracownia Oskara Potockiego, XIX/XX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

901
Szezlong w stylu Ludwika Filipa miękko wyścielany i pikowany, z odchylanym wezgłowiem; mahoń;
103 x 170 x 67 cm; Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

902
Stolik do robótek w stylu Ludwika Filipa z workiem do robótek pod spodem oskrzynienia; fornir: palisander, róża i orzech, inkrustowany kością;
73,4 x 56 x 42 cm; Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł

903
Fotel w stylu Ludwika Filipa z wysokim oparciem, głęboki, komfortowy; palisander;
100,2 x 70,5 x 73 cm; Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 700 zł

904
Komplet mebli w stylu klasycystycznym złożony z tapicerowanych siedzisk: kanapy, pary foteli i pary krzeseł oraz stolika pomocniczego;
Polska (?), 1 ćw. XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

905
Kanapa w stylu biedermeier o prostych kształtach; fornir: orzech, intarsja;
113 x 188,5 x 70,5 cm; Europa Środkowa, l. 30. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

906
Para szafek nocnych w stylu art déco masywnych, o falistych frontach; orzech; 59 x 52 x 34 cm;
Polska, l. 20 XX w.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Cena oferowana 1 000 zł

907
Stolik pomocniczy w stylu klasycyzującym wsparty na lirach; mahoń; 68 x 68,3 x 45,3 cm;
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

1901
Sekretarzyk w stylu eklektycznym orzechowy, barwiony na ciemny palisandrowy kolor; 130 x 93 x 61,5 cm;

Europa Środkowa, k. XIX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 200 zł

1902
Sekretarzyk art déco zgeometryzowany, dwuczęściowy, fornir: orzech;
159,2 x 122 x 44 cm; Polska, ok. 1930.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

1903
Szafa biblioteczna w stylu biedermeier fornirowana mahoniem; 177 x 89 x 48 cm;
Europa Środkowa, 1 ćw. XX wieku.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł