Nr katalogowy: 905

Nr katalogowy: 905

Kanapa w stylu biedermeier

o prostych kształtach; fornir: orzech, intarsja;
113 x 188,5 x 70,5 cm; Europa Środkowa, l. 30. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł