Nr katalogowy: 1043

Stanisław ZALESKI (XX w.)

Nr katalogowy: 1043

Krzemieniec

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier jasnobrązowy;
30 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Zaleski / Krzemieniec (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł