Nr katalogowy: 1039

Antoni DE BRADE (1887-1973)

Nr katalogowy: 1039

Naprawa sieci [Rybak z fajką]

pastel, akwarela, gwasz, tektura; 49,5 x 38 cm;
sygn. p. d.: de Brade (sygnatura słabo czytelna).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł