Nr katalogowy: 1037

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 1037

Kalwaria - pejzaż zabudowany

olej, tektura; 30 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł