Nr katalogowy: 1036

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 1036

Pejzaż górski

olej, sklejka, 32,5 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Aneri.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł