Nr katalogowy: 1035

Zygmunt SZPINGER (1901- 1960)

Nr katalogowy: 1035

Dama w kapeluszu z piórami

akwarela, gwasz, papier; 40,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Z. Szpinger (słabo czytelna).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł