Nr katalogowy: 1029

Michał Wiktor CZEPITA (1884-1941)

Nr katalogowy: 1029

Kwiaty w oknie, 1927

olej, płótno; 60 x 57 cm;
sygn. i dat. l. d.: M.W. Czepita. 1927.
estymacja: 2 200 - 2 800 zł