Nr katalogowy: 1028

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

Nr katalogowy: 1028

Zmierzch

olej, tektura; 27 x 38 cm;
sygn. l. d.: H. Szczygliński;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł