Nr katalogowy: 1026

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1026

Powrót z pola

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: … (nieczytelna).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł