Nr katalogowy: 1027

Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)

Nr katalogowy: 1027

Dziewczyna z kaczeńcami

olej, tektura fakturowana; 37,5 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: KŻelechowski.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł