Nr katalogowy: 1023

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1023

Portret oficera

olej, płótno; 66 x 52 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. J… 1828 (słabo czytelna)
estymacja: 2 700 - 3 600 zł