Nr katalogowy: 1022

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

Nr katalogowy: 1022

Portret kobiety

olej, płótno; 47 x 38 cm.
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł