Nr katalogowy: 1021

Roman BREITENWALD (1911-1985)

Nr katalogowy: 1021

Zwózka siana

olej, płótno; 39,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald
estymacja: 2 200 - 2 600 zł