Nr katalogowy: 55

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 55

Adoracja pasterzy

olej, płótno dublowane; 42 x 52,5 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 28 000 - 36 000 zł