Nr katalogowy: 54

Jan STYKA (1858-1925)

Nr katalogowy: 54

Scena biblijna, 1885

olej, płótno naklejone na tekturę; 63 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 18 JS (monogram wiązany) 85;
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena oferowana 16 000 zł