Nr katalogowy: 53

Józef KRZESZ-MĘCINA (1860-1934)

Nr katalogowy: 53

Wiejska zabawa

akwarela, papier; 27,5 x 48,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. g.: Józef Męcina Krzesz.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł