Nr katalogowy: 20

Jerzy KOSSAK (1886-1955) - pracownia

Nr katalogowy: 20
Wesele krakowskie, 1950
olej, płótno; 51 x 70 cm;
napis i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1950;
na odwrocie okrągły stempel z Kossakówki.